Romana Playa 134

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Romana Playa 134 appartement ligt op slechts 1,2 km van La Plage Casanis en biedt kamers met zeezichten. Er is ook een complete keuken, voorzien van een koelkast en keukengerei.

De accommodatie heeft ook 1 badkamers. Het appartement biedt 1 slaapkamers aan. Hier vindt u een douche en badlakens voor uw comfort.

Naar Malaga luchthaven is het 37 minuten rijden.

Het appartement ligt binnen een wandeling van 15 minuten van Amazonia. Het appartement ligt in de Nikki-strand wijk. Gasten kunnen genieten van Mediterrane en internationale keuken in Nikki Beach, gelegen op 350 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Romana Playa 134
Modern Beach Apartment Romana Playa In Marbella, Elviria
Mobiele prijsaanbieding

Modern Beach Apartment Romana Playa In Marbella, Elviria

8.7
Fantastisch 67 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 148 USD 133
per nacht
Oleholidays 1106 Romana Playa Primera Linea Playa
Mobiele prijsaanbieding

Oleholidays 1106 Romana Playa Primera Linea Playa

8.0
Heel goed 20 beoordelingen
25 m van de accommodatie
USD 217 USD 195
per nacht
Oleholidays 1113 Romana Playa Vistas Al Mar
Mobiele prijsaanbieding

Oleholidays 1113 Romana Playa Vistas Al Mar

8.2
Heel goed 10 beoordelingen
31 m van de accommodatie
USD 178 USD 160
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    44 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerVFT, MA/45399
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Romana Playa 134 apartment geplaatst?
      Romana Playa 134 apartment is in de wijk Nikki-strand gelegen, binnen 15 minuten rijden van La Plage Casanis.
    • Hoeveel kost het om bij Romana Playa 134 apartment te verblijven?
      De huurprijs van Romana Playa 134 apartment is €133.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Romana Playa 134 apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Romana Playa 134 apartment zijn onder andere Playa de Cabopino, La Plage Casanis, Puerto Banus Marina.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij Romana Playa 134 apartment?
      Romana Playa 134 apartment is gelegen binnen 45 km van de luchthaven Malaga.
    • Welk openbaar vervoer ligt het dichtst bij het appartement?
      Het dichtstbijzijnde busstation is Rotunda Don Carlos en bevindt zich binnen 400 meter van het appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Nikki Beach en Bahia restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Romana Playa 134 apartment een mooi uitzicht?
      Ramen van Romana Playa 134 apartment openen zich naar de zee.
    • Heeft Romana Playa 134 apartment liften?
      Ja, er is een lift in Romana Playa 134 apartment.
    • Is er een keuken in Romana Playa 134 apartment?
      Bij Romana Playa 134 apartment vinden gasten een complete keuken met een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    44 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Romana Playa 134

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten